263 000 €
5977 €/m²
Property 65216 photo 1
Property 65216 photo 2
Property 65216 photo 3
Property 65216 photo 4
Property 65216 photo 5
Property 65216 photo 6

Деталі

  • Поверх: 3 поверх
  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 2
  • розташування : 44
  • Опалення: тепловий насос
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 4800 m
  • Відстань до аеропорту: 29 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая
  • Access for people with special needs

Опис

Продається Kвартира площею 44 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. Об'єкт пропонує красивий вид на гори, на місто.

Розташування