Продаж - Квартира 136 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Лемесос
Ціна від 1 540 000 €
11324 €/m²
Property 47030 photo 1
Property 47030 photo 2
Property 47030 photo 3
Property 47030 photo 4
Property 47030 photo 5

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 136 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території.

Розташування