Property 47206 photo 1
Property 47206 photo 2
Property 47206 photo 3
Property 47206 photo 4
Property 47206 photo 5
Property 47206 photo 6
Property 47206 photo 7
Property 47206 photo 8
Property 47206 photo 9
Property 47206 photo 10
Property 47206 photo 11
Property 47206 photo 12
Property 47206 photo 13
Property 47206 photo 14
Property 47206 photo 15
Property 47206 photo 16

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Кількість кімнат: 5
  • Опалення: дизель
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 1800 m
  • Відстань до аеропорту: 62 km

Опис

Продається 3-поверховий котедж площею 240 кв.м на острові Крит. Перший поверх складається з 3 спальних кімнатоднієї кухонної кімнати, 2 ванних кімнат. Другий поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла, однієї комори. Третій поверх складається з однієї спальної кімнатикімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на місто.

Продаж
1 300 000 € 8125 €/m²
  • Код об'єкта 5957
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
880 000 € 4631 €/m²
  • Код об'єкта 11947
  • Площа 190 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
700 000 € 8536 €/m²
  • Код об'єкта 16507
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 16747
  • Площа 160 m²
  • Відстань до моря 3700 m
Продаж
590 000 € 1735 €/m²
  • Код об'єкта 20450
  • Площа 340 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
1 050 000 € 693 000 € 4746 €/m²
  • Код об'єкта 23718
  • Площа 146 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
540 000 € 1350 €/m²
  • Код об'єкта 26503
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
480 000 € 450 000 € 2045 €/m²
  • Код об'єкта 29743
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
700 000 € 2333 €/m²
  • Код об'єкта 30258
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 500 000 € 3968 €/m²
  • Код об'єкта 30592
  • Площа 378 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку