2 000 000 €
8000 €/m²
Property 48612 photo 1
Property 48612 photo 2
Property 48612 photo 3
Property 48612 photo 4
Property 48612 photo 5
Property 48612 photo 6
Property 48612 photo 7
Property 48612 photo 8
Property 48612 photo 9
Property 48612 photo 10
Property 48612 photo 11
Property 48612 photo 12
Property 48612 photo 13
Property 48612 photo 14
Property 48612 photo 15
Property 48612 photo 16

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2020
  • Кількість кімнат: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 1100 m
  • Відст. до найближ. міста: 2 km
  • Відстань до аеропорту: 65 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Подвійне скління
  • Внутрішні сходи
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 250 кв.м на острові Крит. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати, одного санвузла. Другий поверх складається з 2 спальних кімнат2 душевих кімнат. У об'єкта передбачені кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори.

Продаж
1 700 000 € 2881 €/m²
  • Код об'єкта 39168
  • Площа 590 m²
  • Кількість кімнат 11
Продаж
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Код об'єкта 56674
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 45284
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
1 970 000 € 6416 €/m²
  • Код об'єкта 26891
  • Площа 307 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 980 000 € 6556 €/m²
  • Код об'єкта 32769
  • Площа 302 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • Код об'єкта 62228
  • Площа 200 m²
  • Відстань до моря 250 m
Продаж
2 442 600 € 1 825 000 € 10195 €/m²
  • Код об'єкта 64619
  • Площа 179 m²
  • Кількість кімнат 6
Рекомендуємо Продаж
2 000 000 € 5714 €/m²
  • Код об'єкта 58113
  • Площа 350 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • Код об'єкта 14552
  • Площа 288 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Код об'єкта 61298
  • Площа 582 m²
  • Відстань до моря 17000 m

Підписка на розсилку