2 500 000 €
5000 €/m²
Property 45284 photo 1
Property 45284 photo 2
Property 45284 photo 3
Property 45284 photo 4
Property 45284 photo 5
Property 45284 photo 6
Property 45284 photo 7
Property 45284 photo 8
Property 45284 photo 9
Property 45284 photo 10
Property 45284 photo 11
Property 45284 photo 12
Property 45284 photo 13
Property 45284 photo 14
Property 45284 photo 15
Property 45284 photo 16
Property 45284 photo 17
Property 45284 photo 18
Property 45284 photo 19
Property 45284 photo 20

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Кількість кімнат: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • Відстань від моря: 6000 m
  • Відст. до найближ. міста: 2 km
  • Відстань до аеропорту: 22 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається 3-поверхова вілла площею 500 кв.м на острові Крит. Цокольний поверх складається з 2 спальних кімнат2 душевих кімнат. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, вітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. Другий поверх складається з 3 спальних кімнат3 душевих кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто.

Розташування