Продаж - Вілла 190 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос Емпа
395 000 €
2079 €/m²
Property 48999 photo 1
Property 48999 photo 2
Property 48999 photo 3
Property 48999 photo 4
Property 48999 photo 5
Property 48999 photo 6
Property 48999 photo 7
Property 48999 photo 8
Property 48999 photo 9
Property 48999 photo 10
Property 48999 photo 11
  • Код об'єкта 48999
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 190 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Кіпр (Кіпр) | Емпа (Пафос)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2021
  • Кількість кімнат: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 25 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 190 кв.м В Пафосе. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла. Другий поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.