Продаж - Вілла 165 m² В Протарасе

Греція Кіпр Фамагуста Протарас
Ціна від 650 000 €
3939 €/m²
Property 49300 photo 1
Property 49300 photo 2
Property 49300 photo 3
Property 49300 photo 4
Property 49300 photo 5
Property 49300 photo 6
Property 49300 photo 7
Property 49300 photo 8
Property 49300 photo 9
Property 49300 photo 10
Property 49300 photo 11
Property 49300 photo 12
Property 49300 photo 13
Property 49300 photo 14
Property 49300 photo 15

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2021
  • Кількість кімнат: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 50 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Курортна нерухомість
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 165 кв.м В Протарасе. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла, однієї комори. Другий поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад.

Розташування