Продаж - Вілла 354 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Агіос Тихонас
1 680 000 €
4746 €/m²
Property 49807 photo 1
Property 49807 photo 2
Property 49807 photo 3
Property 49807 photo 4
Property 49807 photo 5
Property 49807 photo 6
Property 49807 photo 7
Property 49807 photo 8
Property 49807 photo 9
Property 49807 photo 10
Property 49807 photo 11
Property 49807 photo 12
Property 49807 photo 13
Property 49807 photo 14
Property 49807 photo 15
Property 49807 photo 16
Property 49807 photo 17
Property 49807 photo 18
Property 49807 photo 19
Property 49807 photo 20
Property 49807 photo 21

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2000
  • Рік реновації: 2016
  • Кількість кімнат: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 4 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 354 кв.м В Лимассоле. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, одного санвузла. Другий поверх складається з 3 спальних кімнат2 ванних кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, гараж. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори, на місто.