Продаж - Квартира 106 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака
Ціна від 321 000 €
3028 €/m²
Property 50478 photo 1
Property 50478 photo 2
Property 50478 photo 3
Property 50478 photo 4
Property 50478 photo 5
Property 50478 photo 6
  • Код об'єкта 50478
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 106 m²
  • Регіон Ларнака
  • Місце Ларнака (Кіпр)
  • Кількість кімнат 3

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Поверх: 1 поверх
  • Кількість кімнат: 3
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 106 кв.м В ЛарнакеКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, кімнати, однієї душової кімнати. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Розташування