Продаж - Квартира 121 m² В Никосии

Греція Кіпр Нікосії
330 000 €
2727 €/m²
Property 52027 photo 1
Property 52027 photo 2
Property 52027 photo 3
Property 52027 photo 4
Property 52027 photo 5
Property 52027 photo 6
Property 52027 photo 7
  • Код об'єкта 52027
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 121 m²
  • Регіон Нікосія
  • Місце Нікосії (Кіпр)
  • Кількість кімнат 3

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Відстань від моря: 32000 m
  • Відстань до аеропорту: 46 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається Kвартира площею 121 кв.м В Никосии Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Розташування