240 000 € 215 000 €
4135 €/m²
Property 50498 photo 1
Property 50498 photo 2
Property 50498 photo 3
Property 50498 photo 4
Property 50498 photo 5
Property 50498 photo 6
Property 50498 photo 7
Property 50498 photo 8
Property 50498 photo 9
Property 50498 photo 10
Property 50498 photo 11
Property 50498 photo 12
Property 50498 photo 13
Property 50498 photo 14
Property 50498 photo 15
Property 50498 photo 16
Property 50498 photo 17
Property 50498 photo 18

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Поверх: 2 поверх
  • Кількість кімнат: 1
  • Відстань від моря: 40 m
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Послуги

  • Паркінг
  • Курортна нерухомість

Опис

Продається Kвартира площею 52 кв.м на острові Крит У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Розташування