Property 64486 photo 1
Property 64486 photo 2
Property 64486 photo 3

Деталі

  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 1300 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 7 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 165 кв.м на острові КритКвартира розташована на другому поверсі та складається з Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Схожі об'єкти

Рекомендуємо Продаж
372 000 € 6098 €/m²
  • Код об'єкта 62868
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
395 000 € 3062 €/m²
  • Код об'єкта 65952
  • Площа 129 m²
  • Кількість кімнат 4
Рекомендуємо Продаж
335 000 € 5491 €/m²
  • Код об'єкта 63910
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 61840
  • Площа 1732 m²
  • Відстань до моря 1300 m
Монопольний Продаж
375 000 € 5514 €/m²
  • Код об'єкта 61692
  • Площа 68 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
384 000 € 4800 €/m²
  • Код об'єкта 66024
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
340 000 € 5964 €/m²
  • Код об'єкта 63899
  • Площа 57 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
270 000 € 1636 €/m²
  • Код об'єкта 64486
  • Площа 165 m²
  • Відстань до моря 1300 m
Продаж
280 000 € 3181 €/m²
  • Код об'єкта 63322
  • Площа 88 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
290 000 € 4461 €/m²
  • Код об'єкта 61390
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку