Продаж - Квартира 137 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Центр
960 000 €
7007 €/m²
Property 50743 photo 1
Property 50743 photo 2
Property 50743 photo 3
Property 50743 photo 4
Property 50743 photo 5
Property 50743 photo 6
Property 50743 photo 7
Property 50743 photo 8
Property 50743 photo 9
Property 50743 photo 10
Property 50743 photo 11
Property 50743 photo 12
Property 50743 photo 13
Property 50743 photo 14
Property 50743 photo 15
Property 50743 photo 16
  • Код об'єкта 50743
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 137 m²
  • Регіон Афіни
  • Місце Афіни - Центр (Аттика)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Рік будівництва: 2003
  • Кількість кімнат: 4
  • Відстань від моря: 10000 m
  • Відстань до аеропорту: 32 km

Послуги

  • Камі́н

Опис

Продається Kвартира площею 137 кв.м в Афінах У об'єкта передбачені камін. Нерухомість продається з меблями.

Розташування