Продаж - Комерційна нерухомість 205 m² в Салоніках

Греція Салоніки Салоніки - Муніципалітет Faliro - Ippokratio Агія Тріада
235 000 €
1146 €/m²
Property 50990 photo 1
Property 50990 photo 2
Property 50990 photo 3

Деталі

  • Рік будівництва: 1985
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 12 km

Опис

Продається комерційна нерухомість площею 205 кв.м в Салоніках. Комерційна нерухомість розташований на 0 рівнях.

Розташування