Продаж - Котедж 150 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
600 000 €
4000 €/m²
Property 51610 photo 1
Property 51610 photo 2
Property 51610 photo 3
Property 51610 photo 4
Property 51610 photo 5
Property 51610 photo 6
Property 51610 photo 7
Property 51610 photo 8
Property 51610 photo 9
Property 51610 photo 10
Property 51610 photo 11
Property 51610 photo 12
  • Код об'єкта 51610
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Котедж
  • Площа 150 m²
  • Площа ділянки 500 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 3

Деталі

  • Рік будівництва: 2007
  • Кількість кімнат: 3
  • Відстань від моря: 150 m

Послуги

  • Паркінг
  • Пул

Опис

Продається 1-поверховий котедж площею 150кв.м В Лимассоле. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування.

Продаж
590 000 € 4720 €/m²
  • Код об'єкта 18655
  • Площа 125 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
850 000 € 2833 €/m²
  • Код об'єкта 34165
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
650 000 € 2708 €/m²
  • Код об'єкта 23514
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
600 000 € 4000 €/m²
  • Код об'єкта 51610
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
649 280 € 3528 €/m²
  • Код об'єкта 49748
  • Площа 184 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
700 000 € 1861 €/m²
  • Код об'єкта 30985
  • Площа 376 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
680 000 € 3777 €/m²
  • Код об'єкта 38506
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
750 000 € 3750 €/m²
  • Код об'єкта 25767
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 5

Підписка на розсилку