Захищені
250 000 €
4808 €/m²
Property 51846 photo 1
Property 51846 photo 2
Property 51846 photo 3
Property 51846 photo 4
Property 51846 photo 5
Property 51846 photo 6
Property 51846 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 8000 m
  • Відстань до аеропорту: 31 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 52 кв.м в АфінахКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Об'єкт зарезервований!

Розташування