Property 52002 photo 1
Property 52002 photo 2
Property 52002 photo 3
Property 52002 photo 4
Property 52002 photo 5
Property 52002 photo 6
Property 52002 photo 7
Property 52002 photo 8
Property 52002 photo 9

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відст. до найближ. міста: 4 km
  • Відстань до аеропорту: 70 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Wifi
  • Подвійне скління
  • Курортна нерухомість

Опис

Здається 1-поверхова вілла площею 101 кв.м на острові Крит. Вілла складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.

Схожі об'єкти

Рекомендуємо Продаж
3 000 000 € 7263 €/m²
  • Код об'єкта 66027
  • Площа 413 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Код об'єкта 54729
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Код об'єкта 56466
  • Площа 379 m²
  • Відстань до моря 37 m
Продаж
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Код об'єкта 64823
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
395 000 € 4937 €/m²
  • Код об'єкта 65257
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
425 000 € 4619 €/m²
  • Код об'єкта 61595
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Код об'єкта 65872
  • Площа 340 m²
  • Кількість кімнат 6
Рекомендуємо Продаж
1 250 000 € 5434 €/m²
  • Код об'єкта 64758
  • Площа 230 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Код об'єкта 65411
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
340 000 € 5762 €/m²
  • Код об'єкта 66025
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку