Property 56466 photo 1
Property 56466 photo 2
Property 56466 photo 3
Property 56466 photo 4
Property 56466 photo 5
Property 56466 photo 6
Property 56466 photo 7
Property 56466 photo 8

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2023
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Levels: 3
  • Відстань від моря: 37 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 28 km

Опис

Продається 3-поверхова вілла площею 379 кв.м на острові Крит. Підвал складається з Перший поверх складається з Другий поверх складається з У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, зона барбекю, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад, гараж. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на місто.

Розташування

Документи

Схожі об'єкти

Продаж
3 200 000 € 7881 €/m²
  • Код об'єкта 54602
  • Площа 406 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
3 400 000 € 5666 €/m²
  • Код об'єкта 51148
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 2300 m
Продаж
4 200 000 € 3 500 000 € 6363 €/m²
  • Код об'єкта 36684
  • Площа 550 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
4 000 000 € 9090 €/m²
  • Код об'єкта 51440
  • Площа 440 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
3 200 000 € 8000 €/m²
  • Код об'єкта 41673
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
2 666 000 € 2 500 000 € 3639 €/m²
  • Код об'єкта 49848
  • Площа 687 m²
  • Кількість кімнат 7
Рекомендуємо Продаж
3 000 000 € 7263 €/m²
  • Код об'єкта 66027
  • Площа 413 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Код об'єкта 56466
  • Площа 379 m²
  • Відстань до моря 37 m
Продаж
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Код об'єкта 58507
  • Площа 240 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Код об'єкта 58524
  • Площа 319 m²
  • Відстань до моря 400 m

Підписка на розсилку