Property 52011 photo 1
Property 52011 photo 2
Property 52011 photo 3
Property 52011 photo 4
Property 52011 photo 5
Property 52011 photo 6
Property 52011 photo 7
Property 52011 photo 8
Property 52011 photo 9

Деталі

  • Кількість кімнат: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відст. до найближ. міста: 4 km
  • Відстань до аеропорту: 70 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Wifi
  • Подвійне скління
  • Курортна нерухомість

Опис

Здається 1-поверхова вілла площею 122 кв.м на острові Крит. Вілла складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, 2 душевих кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.

Схожі об'єкти

Монопольний Продаж
389 000 € 4862 €/m²
  • Код об'єкта 62749
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
495 000 € 2877 €/m²
  • Код об'єкта 64164
  • Площа 172 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Код об'єкта 65872
  • Площа 340 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
850 000 € 2361 €/m²
  • Код об'єкта 65564
  • Площа 360 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Код об'єкта 65279
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Код об'єкта 63365
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Монопольний Продаж
695 610 € 6381 €/m²
  • Код об'єкта 64857
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
910 000 € 6691 €/m²
  • Код об'єкта 62079
  • Площа 136 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
630 000 € 2739 €/m²
  • Код об'єкта 65284
  • Площа 230 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
500 000 € 3496 €/m²
  • Код об'єкта 56920
  • Площа 143 m²
  • Кількість кімнат 5

Підписка на розсилку