Property 64857 photo 1
Property 64857 photo 2
Property 64857 photo 3
Property 64857 photo 4
Property 64857 photo 5
Property 64857 photo 6
Property 64857 photo 7
Property 64857 photo 8

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: тепловий насос
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відст. до найближ. міста: 3 km
  • Відстань до аеропорту: 62 km

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 109 кв.м на острові Крит. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати, однієї комори. Другий поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, опалення. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто, на ліс.

Продаж
640 000 € 6400 €/m²
  • Код об'єкта 56208
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
850 000 € 2361 €/m²
  • Код об'єкта 65564
  • Площа 360 m²
  • Кількість кімнат 7
Монопольний Продаж
658 440 € 6040 €/m²
  • Код об'єкта 64858
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
800 000 € 2666 €/m²
  • Код об'єкта 65748
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 5
Рекомендуємо Продаж
599 000 € 4131 €/m²
  • Код об'єкта 63916
  • Площа 145 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
670 000 € 2233 €/m²
  • Код об'єкта 65955
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
940 000 € 939 000 € 3912 €/m²
  • Код об'єкта 43802
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 5
Монопольний Продаж
579 000 € 4991 €/m²
  • Код об'єкта 57728
  • Площа 116 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
949 000 € 2497 €/m²
  • Код об'єкта 65546
  • Площа 380 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
695 000 € 2227 €/m²
  • Код об'єкта 49459
  • Площа 312 m²
  • Кількість кімнат 7

Підписка на розсилку