Продаж - Квартира 163 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
480 000 €
2945 €/m²
Property 52060 photo 1
Property 52060 photo 2
Property 52060 photo 3
Property 52060 photo 4
Property 52060 photo 5
Property 52060 photo 6
Property 52060 photo 7
Property 52060 photo 8
  • Код об'єкта 52060
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 163 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість кімнат: 4
  • Відстань від моря: 1400 m
  • Відстань до аеропорту: 65 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається Kвартира площею 163 кв.м В Лимассоле Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Розташування