Продаж - Квартира 187 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Лемесос
460 000 €
2460 €/m²
Property 58680 photo 1
Property 58680 photo 2
Property 58680 photo 3
Property 58680 photo 4
Property 58680 photo 5
Property 58680 photo 6

Деталі

Опис

Продається Kвартира площею 187 кв.м В Лимассоле

Розташування