Продаж - Квартира 137 m² В Никосии

Греція Кіпр Нікосії
360 000 €
2628 €/m²
Property 52183 photo 1
Property 52183 photo 2
Property 52183 photo 3
  • Код об'єкта 52183
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 137 m²
  • Регіон Нікосія
  • Місце Нікосії (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість кімнат: 4
  • Відстань від моря: 34000 m
  • Відстань до аеропорту: 48 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається Kвартира площею 137 кв.м В Никосии Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Розташування