Продаж - Квартира 221 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака
680 000 €
3077 €/m²
Property 52188 photo 1
Property 52188 photo 2
Property 52188 photo 3
Property 52188 photo 4
  • Код об'єкта 52188
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 221 m²
  • Регіон Ларнака
  • Місце Ларнака (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість кімнат: 4
  • Відстань від моря: 600 m
  • Відстань до аеропорту: 14 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається Kвартира площею 221 кв.м В Ларнаке Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.

Розташування