Продаж - Квартира 97 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
320 000 €
3299 €/m²
Property 52260 photo 1
Property 52260 photo 2
Property 52260 photo 3
Property 52260 photo 4
Property 52260 photo 5
Property 52260 photo 6
Property 52260 photo 7
  • Код об'єкта 52260
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 97 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 3

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Відстань від моря: 3400 m
  • Відстань до аеропорту: 64 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається Kвартира площею 97 кв.м В Лимассоле Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Розташування