Продаж - Квартира 64 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Гермасогея
440 000 €
6875 €/m²
Property 55941 photo 1
Property 55941 photo 2
Property 55941 photo 3
Property 55941 photo 4
Property 55941 photo 5
Property 55941 photo 6
Property 55941 photo 7
Property 55941 photo 8
Property 55941 photo 9
Property 55941 photo 10
Property 55941 photo 11
Property 55941 photo 12
Property 55941 photo 13
Property 55941 photo 14

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Поверх: 1 поверх
  • Кількість кімнат: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 850 m
  • Відстань до аеропорту: 65 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Подвійне скління
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається Kвартира площею 64 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, кімнати. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території.

Розташування