350 000 €
2672 €/m²
Property 5454 photo 1
Property 5454 photo 2
Property 5454 photo 3
Property 5454 photo 4
Property 5454 photo 5
Property 5454 photo 6
Property 5454 photo 7
Property 5454 photo 8

Деталі

  • Рік будівництва: 1974
  • Кількість кімнат: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 31 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 131 кв.м в АфінахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені опалення. Нерухомість продається з меблями. Будівля без ліфта. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Розташування