345 000 €
3136 €/m²
Property 62550 photo 1
Property 62550 photo 2
Property 62550 photo 3
Property 62550 photo 4
Property 62550 photo 5
Property 62550 photo 6
Property 62550 photo 7
Property 62550 photo 8
Property 62550 photo 9
Property 62550 photo 10

Деталі

  • Поверх: 3 поверх
  • Рік будівництва: 2009
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 12800 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Ліфт
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Гараж

Опис

Продається Kвартира площею 110 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, 2 душевих кімнат, одного санвузла. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься сад, гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид.

Розташування