Продаж - Котедж 717 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Північ Дросія
940 000 €
1311 €/m²
Property 56235 photo 1
Property 56235 photo 2
Property 56235 photo 3
Property 56235 photo 4
Property 56235 photo 5
Property 56235 photo 6
Property 56235 photo 7
Property 56235 photo 8
Property 56235 photo 9
Property 56235 photo 10

Деталі

  • Кількість кімнат: 8
  • Опалення: дизель
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Відстань від моря: 10000 m
  • Відстань до аеропорту: 38 km

Опис

Продається 3-поверховий котедж площею 717 кв.м в Афінах. Перший поверх складається з вітальні, одного санвузла. Другий поверх складається з однієї спальної кімнати2 віталень, однієї кухонної кімнати, кімнати, одного санвузла. Третій поверх складається з 4 спальних кімнат3 ванних кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, опалення. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад, гараж. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на гори, на ліс.