720 000 € 600 000 €
5000 €/m²
Property 56350 photo 1
Property 56350 photo 2
Property 56350 photo 3
Property 56350 photo 4
Property 56350 photo 5
Property 56350 photo 6
Property 56350 photo 7
Property 56350 photo 8
Property 56350 photo 9
Property 56350 photo 10
Property 56350 photo 11
Property 56350 photo 12
Property 56350 photo 13
Property 56350 photo 14

Деталі

  • Рік будівництва: 2020
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: інший
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 10000 m
  • Відстань до аеропорту: 26 km

Опис

Продається таунхаус площею 120 кв.м в Афінах.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. П'ятий поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. Шостий поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, зона барбекю, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
825 000 € 6066 €/m²
  • Код об'єкта 58923
  • Площа 136 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
620 000 € 6078 €/m²
  • Код об'єкта 59294
  • Площа 102 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
850 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 61535
  • Площа 170 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
600 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 61593
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Код об'єкта 62555
  • Площа 106 m²
  • Відстань до моря 1249 m
Продаж
660 000 € 4782 €/m²
  • Код об'єкта 62730
  • Площа 138 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
610 000 € 4621 €/m²
  • Код об'єкта 63730
  • Площа 132 m²
  • Відстань до моря 3220 m
Продаж
900 000 € 7692 €/m²
  • Код об'єкта 63792
  • Площа 117 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
900 000 € 6000 €/m²
  • Код об'єкта 63853
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
800 000 € 6299 €/m²
  • Код об'єкта 64179
  • Площа 127 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку