900 000 €
6000 €/m²
Property 63853 photo 1
Property 63853 photo 2
Property 63853 photo 3
Property 63853 photo 4
Property 63853 photo 5
Property 63853 photo 6
Property 63853 photo 7
Property 63853 photo 8
Property 63853 photo 9
Property 63853 photo 10
Property 63853 photo 11

Деталі

  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 2900 m
  • Відстань до аеропорту: 25 km

Опис

Продається на стадії будівництва. таунхаус площею 150 кв.м в Афінах.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. П'ятий поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, 2 душевих кімнат. Шостий поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься гараж. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори.

Продаж
740 000 € 5522 €/m²
  • Код об'єкта 57984
  • Площа 134 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Код об'єкта 60412
  • Площа 245 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
825 000 € 6066 €/m²
  • Код об'єкта 58923
  • Площа 136 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
765 000 € 5666 €/m²
  • Код об'єкта 64866
  • Площа 135 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Код об'єкта 62555
  • Площа 106 m²
  • Відстань до моря 1249 m
Продаж
900 000 € 5142 €/m²
  • Код об'єкта 58918
  • Площа 175 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
945 000 € 3258 €/m²
  • Код об'єкта 38715
  • Площа 290 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
950 000 € 4130 €/m²
  • Код об'єкта 3090
  • Площа 230 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
850 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 61535
  • Площа 170 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
880 000 € 7927 €/m²
  • Код об'єкта 58420
  • Площа 111 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку