Продаж - Квартира 146 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Акротирі
678 030 €
4644 €/m²
Property 56588 photo 1
Property 56588 photo 2
Property 56588 photo 3
Property 56588 photo 4
Property 56588 photo 5
Property 56588 photo 6
Property 56588 photo 7
Property 56588 photo 8
Property 56588 photo 9
Property 56588 photo 10
Property 56588 photo 11
Property 56588 photo 12

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Поверх: 4 поверх
  • Кількість кімнат: 4
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відстань до аеропорту: 65 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 146 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати, одного санвузла. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Розташування