Продаж - Квартира 158 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Гермасогея
720 000 €
4557 €/m²
Property 46939 photo 1
Property 46939 photo 2
Property 46939 photo 3
Property 46939 photo 4
Property 46939 photo 5

Деталі

  • Кількість кімнат: 4
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 900 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 158 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території.

Розташування