Property 56679 photo 1
Property 56679 photo 2
Property 56679 photo 3
Property 56679 photo 4
Property 56679 photo 5
Property 56679 photo 6
Property 56679 photo 7
Property 56679 photo 8
Property 56679 photo 9
Property 56679 photo 10

Деталі

  • Рік будівництва: 1985
  • Рік реновації: 2023
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1200 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 70 кв.м в АфінахКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори, на місто, на ліс.

Продаж
435 000 € 5723 €/m²
  • Код об'єкта 64893
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
410 000 € 4939 €/m²
  • Код об'єкта 65222
  • Площа 83 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
624 500 € 6643 €/m²
  • Код об'єкта 65338
  • Площа 94 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
391 000 € 4654 €/m²
  • Код об'єкта 58962
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
420 000 € 7241 €/m²
  • Код об'єкта 65475
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
385 000 € 3850 €/m²
  • Код об'єкта 58061
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
610 000 € 5596 €/m²
  • Код об'єкта 64675
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
600 000 € 6666 €/m²
  • Код об'єкта 65133
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
615 000 € 6988 €/m²
  • Код об'єкта 65342
  • Площа 88 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
614 000 € 6395 €/m²
  • Код об'єкта 65339
  • Площа 96 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку