Property 57205 photo 1
Property 57205 photo 2
Property 57205 photo 3
Property 57205 photo 4
Property 57205 photo 5
Property 57205 photo 6
Property 57205 photo 7
Property 57205 photo 8
Property 57205 photo 9
Property 57205 photo 10
Property 57205 photo 11
Property 57205 photo 12
Property 57205 photo 13
Property 57205 photo 14

Деталі

  • Рік будівництва: 2023
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: газ
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 5500 m
  • Відстань до аеропорту: 34 km

Послуги

  • Ліфт
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Гараж

Опис

Продається таунхаус площею 105 кв.м в Афінах.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Восьмий поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Дев'ятий поверх складається з 2 спальних кімнатоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори, на місто.

Продаж
575 000 € 485 000 € 4041 €/m²
  • Код об'єкта 54312
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
400 000 € 4705 €/m²
  • Код об'єкта 54390
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
520 000 € 3586 €/m²
  • Код об'єкта 55951
  • Площа 145 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
530 000 € 2789 €/m²
  • Код об'єкта 56279
  • Площа 190 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
475 000 € 4523 €/m²
  • Код об'єкта 56626
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
355 000 € 3550 €/m²
  • Код об'єкта 56861
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
450 000 € 4455 €/m²
  • Код об'єкта 56942
  • Площа 101 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
560 000 € 3589 €/m²
  • Код об'єкта 57178
  • Площа 156 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
410 000 € 3904 €/m²
  • Код об'єкта 57205
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
520 000 € 2872 €/m²
  • Код об'єкта 57304
  • Площа 181 m²
  • Кількість кімнат 5

Підписка на розсилку