155 000 € 132 000 €
2400 €/m²
Property 57503 photo 1
Property 57503 photo 2
Property 57503 photo 3
Property 57503 photo 4
Property 57503 photo 5
Property 57503 photo 6
Property 57503 photo 7
Property 57503 photo 8
Property 57503 photo 9
Property 57503 photo 10
Property 57503 photo 11
Property 57503 photo 12
Property 57503 photo 13
Property 57503 photo 14
Property 57503 photo 15
Property 57503 photo 16

Деталі

  • Рік будівництва: 1976
  • Рік реновації: 2022
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 3500 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Опис

Продається Kвартира площею 55 кв.м в АфінахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Будівля без ліфта.

Розташування