Property 61935 photo 1
Property 61935 photo 2
Property 61935 photo 3
Property 61935 photo 4
Property 61935 photo 5
Property 61935 photo 6
Property 61935 photo 7
Property 61935 photo 8
Property 61935 photo 9
Property 61935 photo 10
Property 61935 photo 11
Property 61935 photo 12
Property 61935 photo 13
Property 61935 photo 14
Property 61935 photo 15

Деталі

  • Поверх: 3 поверх
  • Рік будівництва: 1975
  • Рік реновації: 2023
  • Кількість кімнат: 6
  • Опалення: електричний
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 11500 m
  • Відстань до аеропорту: 33 km

Послуги

  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 117 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 5 спальних кімнатвітальні з кухнею, 2 душевих кімнат. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. Будівля без ліфта.

Продаж
150 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 66037
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
138 000 € 1703 €/m²
  • Код об'єкта 61494
  • Площа 81 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
215 000 € 2828 €/m²
  • Код об'єкта 50642
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
150 000 € 1282 €/m²
  • Код об'єкта 61935
  • Площа 117 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
200 000 € 2564 €/m²
  • Код об'єкта 66046
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
170 000 € 155 000 € 3100 €/m²
  • Код об'єкта 61452
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
170 000 € 4146 €/m²
  • Код об'єкта 65308
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
180 000 € 1914 €/m²
  • Код об'єкта 54756
  • Площа 94 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
170 000 € 3400 €/m²
  • Код об'єкта 65091
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
152 000 € 3304 €/m²
  • Код об'єкта 60187
  • Площа 46 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку