Property 57647 photo 1
Property 57647 photo 2
Property 57647 photo 3
Property 57647 photo 4
Property 57647 photo 5
Property 57647 photo 6
Property 57647 photo 7
Property 57647 photo 8
Property 57647 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Поверх: 2 поверх
  • Рік будівництва: 1975
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: електричний
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 13 km

Опис

Продається Kвартира площею 87 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені опалення. Будівля без ліфта.

Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 64848
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
235 000 € 3560 €/m²
  • Код об'єкта 64868
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
170 000 € 3269 €/m²
  • Код об'єкта 64870
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
210 000 € 1750 €/m²
  • Код об'єкта 64883
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
158 000 € 2051 €/m²
  • Код об'єкта 64912
  • Площа 77 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
207 000 € 3450 €/m²
  • Код об'єкта 64947
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
143 000 € 2344 €/m²
  • Код об'єкта 64950
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
235 000 € 3405 €/m²
  • Код об'єкта 64951
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 3623 €/m²
  • Код об'єкта 64952
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку