Property 58045 photo 1
Property 58045 photo 2
Property 58045 photo 3
Property 58045 photo 4
Property 58045 photo 5
Property 58045 photo 6
Property 58045 photo 7
Property 58045 photo 8
Property 58045 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 6
  • Рік будівництва: 1968
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: дизель
  • Energy Class: Очікується отримання сертифіката енергоефективності (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 7 km

Послуги

  • Паркінг
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 56 кв.м в СалонікахКвартира розташована на Semi-first floor поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені тенти, опалення. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
100 000 € 1923 €/m²
  • Код об'єкта 65572
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
89 000 € 1369 €/m²
  • Код об'єкта 65693
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
95 000 € 1266 €/m²
  • Код об'єкта 65708
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
87 000 € 3782 €/m²
  • Код об'єкта 65744
  • Площа 23 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
87 000 € 4350 €/m²
  • Код об'єкта 65745
  • Площа 20 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
138 000 € 2816 €/m²
  • Код об'єкта 65746
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
115 000 € 1916 €/m²
  • Код об'єкта 65777
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
87 000 € 3480 €/m²
  • Код об'єкта 65779
  • Площа 25 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
115 000 € 5750 €/m²
  • Код об'єкта 65822
  • Площа 20 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
135 000 € 4090 €/m²
  • Код об'єкта 65823
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку