Property 65777 photo 1
Property 65777 photo 2
Property 65777 photo 3
Property 65777 photo 4
Property 65777 photo 5
Property 65777 photo 6
Property 65777 photo 7
Property 65777 photo 8
Property 65777 photo 9
Property 65777 photo 10
Property 65777 photo 11
Property 65777 photo 12
Property 65777 photo 13
Property 65777 photo 14

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Рік будівництва: 1976
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2500 m
  • Відстань до аеропорту: 11 km

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 60 кв.м в СалонікахКвартира розташована на Semi-first floor поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
165 000 € 2357 €/m²
  • Код об'єкта 63831
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
134 000 € 2436 €/m²
  • Код об'єкта 65275
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
105 000 € 3181 €/m²
  • Код об'єкта 63909
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
170 000 € 3269 €/m²
  • Код об'єкта 64753
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
138 000 € 2816 €/m²
  • Код об'єкта 65746
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
140 000 € 3888 €/m²
  • Код об'єкта 65006
  • Площа 36 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
115 000 € 1916 €/m²
  • Код об'єкта 65777
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
135 000 € 1875 €/m²
  • Код об'єкта 66094
  • Площа 72 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
108 000 € 3857 €/m²
  • Код об'єкта 65854
  • Площа 28 m²
  • Кількість кімнат 1

Підписка на розсилку