Property 58377 photo 1
Property 58377 photo 2
Property 58377 photo 3
Property 58377 photo 4

Деталі

  • Поверх: 2 поверх
  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 420 m
  • Відстань до аеропорту: 28 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 137 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, 2 душевих кімнат, одного санвузла. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто.

Продаж
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Код об'єкта 49916
  • Площа 170 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 100 000 € 418 €/m²
  • Код об'єкта 51896
  • Площа 2630 m²
  • Відстань до моря 12000 m
Продаж
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Код об'єкта 56256
  • Площа 127 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Код об'єкта 56963
  • Площа 186 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 800 000 € 12000 €/m²
  • Код об'єкта 57079
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Код об'єкта 57087
  • Площа 88 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Код об'єкта 58377
  • Площа 137 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 355 000 € 11782 €/m²
  • Код об'єкта 58416
  • Площа 115 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Код об'єкта 58417
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Код об'єкта 62306
  • Площа 135 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку