Property 58412 photo 1
Property 58412 photo 2
Property 58412 photo 3
Property 58412 photo 4
Property 58412 photo 5
Property 58412 photo 6
Property 58412 photo 7
Property 58412 photo 8
Property 58412 photo 9
Property 58412 photo 10
Property 58412 photo 11
Property 58412 photo 12
Property 58412 photo 13
Property 58412 photo 14
Property 58412 photo 15

Деталі

  • Рік будівництва: 1966
  • Рік реновації: 2024
  • Опалення: електричний
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 12 km

Послуги

  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 140 кв.м в Салоніках У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями.

Продаж
375 000 € 5136 €/m²
  • Код об'єкта 61611
  • Площа 73 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
370 000 € 6379 €/m²
  • Код об'єкта 61622
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
266 000 € 2742 €/m²
  • Код об'єкта 62059
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
310 000 € 4843 €/m²
  • Код об'єкта 62082
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
240 000 € 3934 €/m²
  • Код об'єкта 62278
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
279 000 € 3321 €/m²
  • Код об'єкта 62449
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
360 000 € 4235 €/m²
  • Код об'єкта 62663
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
285 000 € 3653 €/m²
  • Код об'єкта 63264
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
285 000 € 275 000 € 3437 €/m²
  • Код об'єкта 63865
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
410 000 € 5061 €/m²
  • Код об'єкта 63896
  • Площа 81 m²
  • Відстань до моря 800 m

Підписка на розсилку