Property 61622 photo 1
Property 61622 photo 2
Property 61622 photo 3
Property 61622 photo 4
Property 61622 photo 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: тепловий насос
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Послуги

  • Ліфт
  • Тепла підлога
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 58 кв.м в СалонікахКвартира розташована на восьмому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
440 000 € 4731 €/m²
  • Код об'єкта 61420
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
450 000 € 4411 €/m²
  • Код об'єкта 61424
  • Площа 102 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
375 000 € 5136 €/m²
  • Код об'єкта 61611
  • Площа 73 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
430 000 € 5119 €/m²
  • Код об'єкта 61615
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
450 000 € 5357 €/m²
  • Код об'єкта 61618
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
470 000 € 5595 €/m²
  • Код об'єкта 61620
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
370 000 € 6379 €/m²
  • Код об'єкта 61622
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
515 000 € 6130 €/m²
  • Код об'єкта 61657
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
310 000 € 4843 €/m²
  • Код об'єкта 62082
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
360 000 € 4235 €/m²
  • Код об'єкта 62663
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку