840 000 € 740 000 €
5920 €/m²
Property 58430 photo 1
Property 58430 photo 2
Property 58430 photo 3
Property 58430 photo 4
Property 58430 photo 5
Property 58430 photo 6
Property 58430 photo 7
Property 58430 photo 8
Property 58430 photo 9
Property 58430 photo 10
Property 58430 photo 11
Property 58430 photo 12
Property 58430 photo 13
Property 58430 photo 14
Property 58430 photo 15
Property 58430 photo 16
Property 58430 photo 17
Property 58430 photo 18
Property 58430 photo 19
Property 58430 photo 20

Деталі

  • Рік будівництва: 2005
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: електричний
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 360 m
  • Відстань до аеропорту: 19 km

Послуги

  • Ліфт
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Гараж

Опис

Продається таунхаус площею 125 кв.м в Афінах.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Четвертий поверх складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. П'ятий поверх складається з 3 спальних кімнатоднієї душової кімнати. Таунхаус має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море.

Розташування