Property 58915 photo 1

Деталі

  • Рік будівництва: 2024
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 950 m
  • Відстань до аеропорту: 33 km

Послуги

  • Ліфт
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Гараж

Опис

Продається на стадії будівництва. таунхаус площею 132 кв.м в Афінах.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. П'ятий поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Шостий поверх складається з 2 спальних кімнат2 душевих кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься гараж. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
520 000 € 3586 €/m²
  • Код об'єкта 55951
  • Площа 145 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
530 000 € 2789 €/m²
  • Код об'єкта 56279
  • Площа 190 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
640 000 € 3878 €/m²
  • Код об'єкта 56316
  • Площа 165 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
720 000 € 600 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 56350
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
475 000 € 4523 €/m²
  • Код об'єкта 56626
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
620 000 € 4000 €/m²
  • Код об'єкта 56627
  • Площа 155 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
683 000 € 5464 €/m²
  • Код об'єкта 56731
  • Площа 125 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
693 000 € 5456 €/m²
  • Код об'єкта 56732
  • Площа 127 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
683 000 € 5508 €/m²
  • Код об'єкта 56733
  • Площа 124 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
683 000 € 5464 €/m²
  • Код об'єкта 56734
  • Площа 125 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку