Property 58920 photo 1
Property 58920 photo 2

Деталі

  • Кількість поверхів: 6
  • Рік будівництва: 1979
  • Рік реновації: 2010
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 300 m
  • Відстань до аеропорту: 12 km

Послуги

  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається Kвартира площею 120 кв.м в СалонікахКвартира розташована на шостому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, вітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на місто.

Продаж
450 000 € 5357 €/m²
  • Код об'єкта 61618
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
470 000 € 5595 €/m²
  • Код об'єкта 61620
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
650 000 € 6074 €/m²
  • Код об'єкта 61621
  • Площа 107 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
370 000 € 6379 €/m²
  • Код об'єкта 61622
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
515 000 € 6130 €/m²
  • Код об'єкта 61657
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
585 000 € 5366 €/m²
  • Код об'єкта 62091
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
410 000 € 5061 €/m²
  • Код об'єкта 63896
  • Площа 81 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
460 000 € 3898 €/m²
  • Код об'єкта 64614
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
515 000 € 4364 €/m²
  • Код об'єкта 64615
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
530 000 € 4491 €/m²
  • Код об'єкта 64616
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку