Продаж - Бізнес 1308 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака Ларнака
1 000 000 €
765 €/m²
Property 59510 photo 1
Property 59510 photo 2
Property 59510 photo 3
Property 59510 photo 4
Property 59510 photo 5

Деталі

Опис

Продається бізнес площею 1308 кв.м В Ларнаке. Бізнес розташований на 0 рівнях.

Розташування