Property 60056 photo 1
Property 60056 photo 2
Property 60056 photo 3
Property 60056 photo 4
Property 60056 photo 5
Property 60056 photo 6
Property 60056 photo 7
Property 60056 photo 8
Property 60056 photo 9
Property 60056 photo 10
Property 60056 photo 11
Property 60056 photo 12
Property 60056 photo 13
Property 60056 photo 14
Property 60056 photo 15
Property 60056 photo 16
Property 60056 photo 17
Property 60056 photo 18

Деталі

  • Поверх: 3 поверх
  • Рік будівництва: 1985
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Послуги

  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 73 кв.м в СалонікахКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
225 000 € 1800 €/m²
  • Код об'єкта 62767
  • Площа 125 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
215 000 € 3257 €/m²
  • Код об'єкта 62892
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
220 000 € 4000 €/m²
  • Код об'єкта 62913
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 63233
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
285 000 € 3653 €/m²
  • Код об'єкта 63264
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
285 000 € 275 000 € 3437 €/m²
  • Код об'єкта 63865
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 4629 €/m²
  • Код об'єкта 63905
  • Площа 54 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
177 000 € 1770 €/m²
  • Код об'єкта 63906
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
175 000 € 4487 €/m²
  • Код об'єкта 63918
  • Площа 39 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
195 000 € 4333 €/m²
  • Код об'єкта 63919
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку