Property 63233 photo 1
Property 63233 photo 2
Property 63233 photo 3
Property 63233 photo 4
Property 63233 photo 5
Property 63233 photo 6
Property 63233 photo 7
Property 63233 photo 8

Деталі

  • Рік будівництва: 1961
  • Кількість кімнат: 2
  • Levels: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління
  • Внутрішні сходи
  • Golden Visa

Опис

Продається Kвартира площею 90 кв.м в СалонікахКвартира розташована на 2 рівнях. Підвал складається з вітальні. Перший поверх складається з вітальні, одного санвузла.

Продаж
175 000 € 3365 €/m²
  • Код об'єкта 65290
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
205 000 € 3534 €/m²
  • Код об'єкта 65291
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
290 000 € 3625 €/m²
  • Код об'єкта 65292
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
230 000 € 3770 €/m²
  • Код об'єкта 65294
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
215 000 € 3706 €/m²
  • Код об'єкта 65295
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
225 000 € 3688 €/m²
  • Код об'єкта 65296
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
125 000 € 1984 €/m²
  • Код об'єкта 65329
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку