430 000 €
3981 €/m²
Property 60109 photo 1
Property 60109 photo 2
Property 60109 photo 3
Property 60109 photo 4
Property 60109 photo 5
Property 60109 photo 6

Деталі

  • Поверх: 6 поверх
  • Рік будівництва: 2024
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 268 m
  • Відстань до аеропорту: 49 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 108 кв.м в АфінахКвартира розташована на шостому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати, одного санвузла. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Розташування